Skåp 1800-tal

438338

SKÅP, furu, 1800-talets slut, med hyll- och lådinredning, höjd 106, 108x42 cm

Skador, kompletterat, renoverat, orangrepp

Rum 4

Skåp 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3052730
550
3041629
500
3040766
450
3039785
3040765

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.