Skrivställ nysilver

438331

SKRIVSTÄLL, 1900-talets första hälft, nysilver, gustaviansk stil, med stående häst, 2 bläckställ med glasinsatser, höjd 14, 31x18 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Bruksslitage

Diverse, Välgörenhet

Skrivställ nysilver

Budhistorik (14 bud)
3054426
950
3054524
900
3054426
850
3052907
3051119
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.