Fåtöljer 1970-tal

438319

FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, Bröderna Andersson, böjträ, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage, fläckar

Rum 2

Fåtöljer 1970-tal

Budhistorik (1 bud)

3054600
2017-02-06 16:11:17

2017-02-06 kl 16:14
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.