Pallar trumpetfot 1960-tal

438316

PALLAR, 1960-tal, 1 par, förkromad trumpetfot samt klädsel i svart konstskinn, sitthöjd ca 50 cm

Visst slitage

Rum 3

Pallar trumpetfot 1960-tal

Budhistorik (6 bud)
3054542
1 600
3053609
3053608
3053606
3052180
750

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.