Edouard Boehm oljemålning

438308

EDOUARD BOEHM (Österrike, 1830-1890): Bergslandskap med kvinna och barn, signerad E Boehm, olja på duk, ca 74x102 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Edouard Boehm oljemålning

Budhistorik (22 bud)
3054388
6 000
3054387
5 600
3054384
5 400
3054375
5 200
3054374
5 000

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.