Vitrinskåp Jugend

438306

VITRINSKÅP, mahogny, 1900-talets början, jugend, skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, 4 lådor, glasdörr med fasetterat glas, höjd ca 176, 138x55 cm, nyckel saknas

Slitage, ytskador, skåpsdörren till höger med fanerskada, nyckel saknas

Rum 16

Vitrinskåp Jugend

Budhistorik (15 bud)
3054141
3054140
3054138
3054130
950
3054130

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.