Soffa Ole Wanscher

438305

OLE WANSCHER, soffa, 1950-tal, Danmark, teak, lösa plymåer, tillverkad för "France & Daverkosen", Danmark, längd ca 132, sitthöjd 38, rygghöjd 75 cm

Senare klädsel, visst slitage

Möbler, Design

Soffa Ole Wanscher

Budhistorik (5 bud)
3055587
3055276
3053869
3042186
3040623

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.