Mortel sk Borghamnstyp

438301

MORTEL, med stöt, kalksten, 1700-tal, sk Borghamnstyp, höjd 12 cm

Åldersrelaterat slitage

Diverse, Allmoge

Mortel sk Borghamnstyp

Budhistorik (13 bud)
3055167
850
3055172
3055167
750
3055165
700
3043554
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.