Bo Åke Adamsson

438292

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941): Motiv av Börje Salming m fl, signerad, litografi, 195/300, ca 66x46 cm

Fack 45

Bo Åke Adamsson
Budhistorik

2017-02-06 kl 21:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.