Erik Lagerkvist skulptur

438291

ERIK LAGERQVIST, skulptur, gips, i form av man med svärd, signerad och daterad undertill EL 45, höjd ca 32 cm

Keramik/Porslin

Erik Lagerkvist skulptur

Budhistorik

2017-02-06 kl 11:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.