Vas Nils Emil Lundström

438275

NILS EMIL LUNDSTRÖM, vas, porslin, jugend, 1900-talets början, Rörstrand, monogramsignerad NL, samt stämplad 70911 M.P., höjd 21 cm

mynningsnagg

Keramik/Porslin

Monter 28

Vas Nils Emil Lundström

Budhistorik (9 bud)
3054910
1 900
3052528
1 800
3054320
1 700
3052528
1 600
3054318

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.