Vas design Arthur Gumbrach

438273

ARTHUR GUMBRACH, vas, art noveau, Österrike, lergods, dekor med kvinna och blommor, signerad i godset och stämplar i botten, höjd ca 30 cm

Keramik/Porslin

Vas design Arthur Gumbrach

Budhistorik (14 bud)
3054935
2 400
3053953
3053953
3054934
1 900
3053953
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.