Starkvinsglas 1800-tal

438270

STARKVINSGLAS, 6 st, glas, 1800-talets mitt, slipad dekor av blommor och insekter, puntelmärken, höjd ca 13 cm

Glas, Servisglas

Starkvinsglas 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
3054906
700
3054905
650
3054900
600
3054900
550
3054899
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.