Karl Momen pastell

438263

KARL MOMEN (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 88, pastell och blyerts, bladmått ca 56x75 cm

Konst, Teckningar

Fack 45

Karl Momen pastell

Budhistorik (2 bud)

3049169
3048868
450

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.