Emil Johansson Thor oljemålning

438262

EMIL JOHANSSON THOR (1889-1958): Gårdsmotiv "Tunagården", signerad E-J-Thor 1945, blyertssignatur E Johansson Thor i ā tergo, olja på pannå, ca 37x 54 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 49

Budhistorik

2017-02-06 kl 20:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.