Karl Momen oljemålning

438260

KARL MOMEN (född 1935): "Composition", signerad och daterad Momen -96, olja på duk, ca 71x56 cm, oramad

Rum 21

Karl Momen oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3053957
5 200
3049161
5 000
3049161
4 200
3040301
3040299

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.