Niklas Bethke oljemålning

438250

NIKLAS BETHKE (samtida): "Bombay Röd eller blå på röd", signerad och daterad a tergo N Bethke daterad -94, olja på duk, ca 100x100 cm

Niklas Bethke oljemålning

Budhistorik (48 bud)
3053956
8 800
3053637
8 600
3053611
8 400
3053581
8 200
3053607
8 200

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.