Theo Tobiasse färglitografi

438246

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): Figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, 184/250, färglitografi, bladmått ca 107x74 cm

Rum 9

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3050102
3041336
3041335
1 900
3040244
1 800
3039074

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.