Tobiasse färglitografi

438244

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "Immense femme inconnue pour choeur d'hommes en éxil", signerad, 241/250, färglitografi, bladmått ca 107x74 cm

Rum 9

Tobiasse färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3050097
3050091
1 900
3050089
1 800
3041237
1 700
3040391
1 400

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.