Oidentifierad konstnär oljemålning

438204

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vandrarna, otydligt signerad och daterad -29, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 45x48 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (12 bud)
3054432
3051953
3054000
3051953
650
3052369
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.