Robert Tengblad fartygsmodell

438202

ROBERT TENGBLAD, 1940-tal, fartygsmodell "Santa Maria", handgjord i trä, höjd ca 43, längd 44 cm

Visst slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Robert Tengblad fartygsmodell

Budhistorik (2 bud)

3048395
3043007

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.