Robert Tengblad fartygsmodell

438201

ROBERT TENGBLAD, 1940-tal, fartygsmodell handgjord i trä, höjd ca 55, längd 95 cm

Visst slitage

Diverse, Nautica/Technica

Rum 4

Robert Tengblad fartygsmodell

Budhistorik (9 bud)
3053901
3053863
2 800
3053863
2 400
3048387
3048387

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.