Arnold Krog vinterlandskap

438180

ARNOLD KROG (1856-1931): Vinterlandskap, signerad samt daterad -20, olja på duk, ca 58x66 cm

Konst, Äldre måleri

Arnold Krog vinterlandskap

Budhistorik (19 bud)
3052280
3 200
3052272
3052269
2 800
3052271
2 600
3052269
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.