Balzar Beskow karmstolar S-312

438174

BALZAR BESKOW, karmstolar " S-312", 4 st., Stockholm, 1900-talets mitt, lackerad björk, sits i svart konstläder, stapelbara, stämpelmärkta på undersidan, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

Hylla 7

Budhistorik

2017-02-06 kl 21:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.