Ytterfoder och vas i porslin

438173

YTTERFODER, KANNA, TULPANVAS, porslin, 1900-tal, höjd 14-19 cm

Missfägningar, krackeleringar

Keramik/Porslin

Ytterfoder och vas i porslin

Budhistorik (7 bud)
3064714
850
3063560
3063560
650
3052810
600
3052810
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.