Taburett gustavianskt stockholmsarbete samt stil

438157

TABURETTER, 2 st, varav en gustavianskt stockholmsarbete, den andra 1800-tal gustaviansk stil, träskurna och förgyllda, höjd ca 40 cm

Kompletterade, klädsel med skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Budhistorik (10 bud)
3052288
4 600
3050898
4 400
3052286
4 400
3050898
4 200
3046159

Slutpris SEK:
4 600
439 EUR, 494 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.