Soffgrupp i gustaviansk stil

438152

BADKARSSOFFA, BALJFÅTÖLJER, 2 st, omkring 1900-talets mitt, gustaviansk stil, skuren och förgylld dekor, grön klädsel, soffans längd ca 210 cm, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, smärre ytskador, skadad klädsel

Möbler, Soffgrupper

Rum 15

Soffgrupp i gustaviansk stil

Budhistorik (28 bud)
3052421
6 000
3052419
5 800
3052413
5 600
3052418
5 600
3052413
5 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.