Märta Måås Fjetterström

438150

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnader, 2 st, inplock på linnebotten, varav en signerad MMF, 30x28 resp 41x35 cm

Slitage, smärre fläckar

Mattor/Textilier, Design

Märta Måås Fjetterström

Budhistorik (8 bud)
3064657
700
3064401
650
3050727
600
3050615
550
3050726
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.