Märta Måås Fjetterström

438149

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnader, 2 st, inplock på linnebotten, signerad MMF, 51x64 resp 36x33 cm

Skador, fläckar

Mattor/Textilier, Design

Märta Måås Fjetterström

Budhistorik (28 bud)
3063660
3063672
3063660
2 800
3063668
2 600
3063660
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.