Ljusstakar

438143

LJUSSTAKAR, 2 st par, för 2 ljus vardera, skulpterat trä, signerade och daterade Tasre Elis, 1929 resp 31, höjd ca 22 cm

Diverse, Allmoge, Belysning

Ljusstakar

Budhistorik (9 bud)
3063053
3048487
3048487
600
3055810
550
3048487
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.