Märta Måås Fjetterström

438141

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnader, 2 st., inplock på linnebotten, signerad AB MMF, 38x39 resp 29x60 cm

Slitage

Mattor/Textilier, Design

Märta Måås Fjetterström

Budhistorik (15 bud)
3065067
2 400
3064634
3065064
3064634
1 600
3065061

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.