Herman af Sillén oljemålning

438137

HERMAN AF SILLÉN (1857-1908): Stormigt hav med fatryg, signerad H af Sillén, olja på duk, ca 31x47 cm

Konst, Äldre måleri

Herman af Sillén oljemålning

Budhistorik (79 bud)
3053137
68 000
3053136
66 000
3053130
64 000
3053134
64 000
3053130
62 000

Slutpris SEK:
68 000
6 487 EUR, 7 296 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.