Bägare Dosor Sockertång Såsslev

438128

BÄGARE, 4 st, DOSOR, 2 st, SOCKERTÅNG, SÅSSLEV, SKED, silver, 17/1800-tal, bägarnas höjd ca 6-10,5 cm, vikt ca 287 g

Slitage, bristningar, bucklor, skador

Silver

Budhistorik (7 bud)
3064334
1 800
3059282
1 700
3056384
3056382
950
3056381
900

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.