Skålfat assietter fat tenn 17/1800-tal

438125

SKÅLFAT, ASSIETTER, FAT, KÅSA, tenn, 17/1800-tal, bl.a. Norrköping och Stockholm, diameter 12-36 cm

Slitage, bucklor

Diverse

Monter 9

Budhistorik (3 bud)

3063644
3063413
3050594

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.