Soppslevar tenn

438123

SOPPSLEVAR, 2 st, tenn, 1800-tal, svärtade träskaft, en Kristianstad samt Växjö, längd 40-42 cm

Slitage

Diverse, Metall

Soppslevar tenn

Budhistorik (1 bud)

3058561
2017-02-08 09:45:51

2017-02-10 kl 18:16
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.