Soppslevar silver

438121

SOPPSLEVAR, 2 st, silver, 1800-tal, svärtade träskaft, längd ca 40 cm

Slitage

Silver

Monter 16

Soppslevar silver

Budhistorik (6 bud)
3064459
700
3064458
650
3064457
600
3063946
550
3050244
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.