Ljusstake senbarock

438120

LJUSSTAKAR, 2 st., en senbarock, 1700-tal, gjuten och svarvad mässing, höjd ca 15 cm, NATTLJUSSTAKE, mässing, 1800-tal

Slitage, lödd gänga

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstake senbarock

Budhistorik (10 bud)
3051651
700
3049328
650
3049295
600
3049255
550
3047767
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.