Adrian Stokes oljemålning

438108

ADRIAN STOKES (Storbritannien, 1902-1972), kanalmotiv, signerad Adrian Stokes, olja på duk, ca 46 x 66 cm

Fack 21

Adrian Stokes oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3052474
2 800
3052477
2 600
3052474
2 400
3052472
3052472

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.