Ljusstakar empirestil

438099

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empirestil, förgylld brons, höjd ca 23,5 cm

Slitage

Diverse, Belysning, Metall

Ljusstakar empirestil

Budhistorik (11 bud)
3050581
3049789
3049789
1 900
3043469
1 800
3049078
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.