Stolar sengustavianska

438089

STOLAR, 1 par, sengustavianska stockholmsarbeten, 1800-talets början, bemålade, genombruten ryggbricka med spjälor, märkta med Stockholms stolmakarämbetes sigill, sitthöjd ca 43 cm

Renoverade, kompletterade, förstärkta, lagning

Hylla 7

Stolar sengustavianska

Budhistorik (21 bud)
3052453
3 800
3052450
3 600
3052452
3 600
3052450
3 400
3052447
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.