Joan Miro färglitografi

438084

JOAN MIRĶ (1893-1983): Homenatge ā Joan Prats, 1972, signerad och numrerad Mirķ 86/150, färglitografi, ca 75x58 cm
LITTERATUR: Mourlot 852

Ej examinerad ur ram

Fack 54

Joan Miro färglitografi
Budhistorik (21 bud)
3052524
11 000
3043667
10 500
3051521
10 500
3043667
10 000
3051520
9 800

Slutpris SEK:
11 000
1 062 EUR, 1 206 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.