Arkivskåp

438063

ARKIVSKÅP, ekfanér, 9 lösa hyllplan, jalusi, höjd ca 145, 52x40 cm

Fanérskador, nyckel saknas (ej låst), bruksslitage

Rum 17

Arkivskåp

Budhistorik (19 bud)
3052292
1 600
3052232
3052291
1 400
3052232
1 300
3051983

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.