Bordslampor Norco

438061

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Norco, mässing samt emaljerade dekor i grönt, etikettmärkta, höjd inkl. skärm ca 59 cm

Smärre slitage, skärmar med enstaka fläckar.

Belysning, Bordslampor

Rum 19

Bordslampor Norco

Budhistorik (31 bud)
3050357
3 800
3051221
3 600
3050357
3 400
3051220
3 200
3050357

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.