Slava Kliuchnikov oljemålning

438052

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): motiv med tjädrar, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 70x100 cm

Oramad

Fack 6

Slava Kliuchnikov oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3051887
4 400
3051885
4 200
3051879
3051878
3 800
3051875
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.