Rotetavla

438051

ROTETAVLA, 1800-tal, sköldformad med ram runtom. bemålad, "Kongl: Skarab: Rege. Wadsbo Comp. No 165". 60x55 cm

Skador, färgbortfall

Diverse, Samlarobjekt, Allmoge, Vapen/Medaljer

Rotetavla

Budhistorik (10 bud)
3040645
3 200
3041029
3040645
2 800
3041028
2 600
3040645
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.