Taklampa bukett

438039

TAKLAMPA, guldfärgad metall, 1940-tal, fyra ljusarmar, höjd ca 50 cm

Visst slitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa bukett

Budhistorik (5 bud)
3051073
500
3049803
450
3044671
3044135
3038255

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.