Pelle Åberg Flicka i grönt

438031

PELLE ÅBERG (1909-1964): Flicka i grönt,
signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 31x22 cm

Kundcenter

Pelle Åberg Flicka i grönt

Budhistorik (8 bud)
3052188
5 000
3048656
3039488
3038589
500
3038588
450

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.