Favre-Leuba armbandsur 18 k guld

438026

FAVRE-LEUBA, Daymatic, armbandsur, 18 k guld, 1960-tal, automatiskt urverk, guldfärgad urtavla, stavindex, datum, centrumsekund, plexiglas, boettnr: 59627/253, cal: FL-1152, skinnband, diameter 30,5 mm

Fungerar vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, boett med gravyr, urtavla något missfärgad, armband med slitage

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Budhistorik (1 bud)

3065764
2017-02-11 09:59:41

2017-02-18 kl 14:36
Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.