Clubfåtöljer i skinn

438023

CLUBFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädsel i brunt skinn, sidor med klädsel i kelim, pärlspikning, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, omklädda sidor i sits

Rum 12

Clubfåtöljer i skinn

Budhistorik (50 bud)
3052410
11 500
3052375
11 000
3052365
10 500
3052318
10 000
3052363
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 110 EUR, 1 260 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.