Tore Eldh ljustakar

438018

TORE ELDH, ljusstakar, 1 par, silver, stämpelsignerade T Eldh, CESON, Göteborg 1974, höjd ca 24 cm

Fyllda fötter, smärre repor

Silver

Monter 25

Tore Eldh ljustakar

Budhistorik (14 bud)
3051844
3048151
2 800
3049289
2 600
3048151
2 400
3047934

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.